Haberler Hindistan Volvo yetkili servislerinden, ödüllü Volvo yetkili servisi Evo’ya eğitim ziyareti


12Kas

Hindistan Volvo yetkili servislerinden, ödüllü Volvo yetkili servisi Evo’ya eğitim ziyaretiHindistan Volvo servisleri , 2011 ve 2012’de  en iyi Volvo yetkili servisi ödülünü alan Evo’nun Maslak’taki şubesini ziyaret etti

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen ziyaret sırasında açıklama yapan Volvo Car Hindistan Genel Müdürü Tomas Ernberg “Satış sonrası yetkililerimizi Türkiye’ye getirip mükemmellik ödülü almış Evo yetkili servisini yerinde ziyaret ederek, eksiksiz hizmet kalitesini görmelerini istedik. Bu ziyaretin yetkililerimiz için çok faydalı olduğuna inanıyorum” dedi.

Evo Otomobilcilik sahibi Enis Doğusoy ise yaptığı açıklamada ’’17 senelik Volvo yetkili servis tecrübemizde, hem müşterilerimiz hem de Evo çalışanlarının memnuniyeti bizim için her zaman karlılıktan daha ön planda oldu.

Evo olarak kendimizi sürekli yeniledik ve hep ilkleri gerçekleştirdik. Bu yıl müşterilerimize ve çalışanlarımıza konforlu, şeffaf bir ortam sunmak ve otomobil üzerinde yapılacak her çalışmanın müşterilerimiz tarafından görülebilmesini sağlamak amacıyla Maslak’taki servisimizde yenileme çalışmalarını başlattık. 
Satış hizmetlerimizin olmamasına ve sektördeki daralmaya rağmen yatırımlarımıza devam ederek Mayıs 2013 tarihinde Evo Bodrum servisimizi  hizmete açtık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için yeniliklere açık olacağız’’ dedi.

Yeni Delhi Volvo yetkili servisi Anand Kashyap ise müşteri memnuniyetinde tecrübeli çalışan faktörünün çok önemli olduğunu, Evo’nun çalışan sürekliliğini sağlamış olmasının bu başarıyı getirdiğine inandığını söyledi.